Janka a Andrej (Trenčín)

Poviem Vám, Katka je výnimočný človek, plný elánu. Je úžasné, s akým nadšením robí svoju prácu. A s akým veľkým srdcom.
S Andrejom sme hľadali fotografa, ktorý by zvečnil náš svadobný deň. Keď sme na internete objavili Katkine fotografie, a nielen svadobné, vedeli sme, že Katka je pre nás tá pravá. Po osobnom stretnutí a predsvadobnom fotení sme si boli istí, že sa nemýlime.
Dnes, keď si spolu s našimi blízkymi a priateľmi prezeráme naše svadobné fotografie vieme, že sme si vybrali správne. Podarilo sa jej zachytiť náš deň D, nás, našich blízkych a priateľov akoby naším srdcom, našimi očami. Nám sa neskonale páčia a páčia sa všetkým.
Jednoducho Katkine fotografie sú výnimočné ako ona sama. Precestovala za nami kus cesty na miesta, ktoré nám prirástli k srdcu. Schuti sme sa vybláznili a nasmiali. Zapadla do našej rodiny tak, akoby bola odjakživa jej súčasťou. Katka nie je obyčajnou fotografkou. Stane sa neoddeliteľnou súčasťou Vášho života. Jej fotografie a priateľstvo Vám ostanú navždy.  

Janka a Peter (Bratislava)

Fotografovanie s Katkou bolo pre nás neopakovateľným zážitkom. Aj keď sme boli v časovom strese a vietor si robil s našimi pracne upravenými účesmi čo chcel, vytvorila úžasnú priateľskú atmosféru pri ktorej sme zabudli na neduhy počasia a ponorili sme sa do deja nášho fotografického príbehu, ktorého scenár nám Katka napísala. Bola všade a pri tom sme ani nevedeli, že nás fotografuje. V jej fotografiách sa snúbili skvelé fotografické oko, zlaté ruky a veľký zmysel pre detail. Sme nároční a dosť dlho sme hľadali fotografa pre nás najkrajší deň v živote, no výber Katky bol náš tromf. Odporučili by sme ju všetkým, čo chcú mať zo svojho svadobného dňa prekrásny zážitok a trvalé spomienky. Katka, veľmi pekne ďakujeme, bola si úžasná!
Manželia Strnadovci.

Lenka a Lukáš (Bratislava)

Fotografa sme si vyhľadávali cez internet a Katkina práca nás zaujala stvárnením aj cenou:) Všetka komunikácia prebehla bez problémov a veľmi promptne emailom.
Svadobné ráno bolo stresové a naozaj sme sa obávali fotenia, nakoľko ani jeden z nás nie je fotogenický typ stvorený pre pózovanie. Celí vystresovaní sme sa stretli na dohodnutom mieste na hrade. No hneď po podaní rúk a predstavení sa s Katkou akoby zázrakom z nás všetok stres opadol. Katka vie čo robí a vie ako ľudí uvoľniť. Ten čas nám zbehol ani sme nevedeli ako a výsledok ...? Na fotkách sme krásni, ako keby sme boli fotení pre nejaký katalóg. Fotografie sú nádherné. Vlastne, fotografické ráno bola najuvoľnenejšia časť dňa :)

Ďakujeme!

Saška a Martin (Bratislava)

Fotografa na svadbu sme si vyberali len na internete. A nevedela sme si vybrať. Ponúk je veľmi veľa. Som však veľmi rada, že sme sa nakoniec rozhodli práve tak, ako sme sa rozhodli. Ak niekto dokáže dvom nefotogenickým ľuďom ako sme my vytvoriť nádherné fotky, tak je to práve KATKA! :-)
Fotenie sme si užívali, zabávali sme sa a vidieť to aj na fotkách :-) Sú také, akí sme my dvaja naozaj, a tiež presne také, ako sme si predstavovali.
V prvom rade obdivujem Katku za to, ako dokáže amatérsky opísané predstavy premietnuť do nádherných fotiek. v druhom, nie však poslednom rade chcem poďakovať za priateľské, profesionálne fotenie a užitočné rady.
Na záver by som chcela odkázať tým čo sa rozhodujú... Katka je profesionál s priateľským prístupom a verte, že ona myslí na všetko! A to doslova.  Od počasia, cez pohodlie, čas a hlavne poradí veľmi dobre, prakticky, a zariadi to, aby ste si celé vaše fotenie jednoducho užili... 

Katka a René (Bratislava)

Keď sme si hľadali svadobného fotografa natrafili sme na internete na Katkinu webstránku. Hneď nás oslovila jej práca a urobili sme naozaj dobre, že sme si ju vybrali .

Fotenie v svadobný deň prebehlo v super atmosfére  :-)

Bol to pre nás skvelý zážitok a všetkým môžeme Katku len vrelo odporučiť.  Je skutočná profesionálka, milá, pohotová, poradí si so všetkým.  Cítili sme sa v jej spoločnosti veľmi dobre.  Všetkým sa naše svadobné fotografie veľmi páčia.

Ďakujeme Kati, že si práve Ty zvečnila náš krásny deň :-)  Si skvelý človek. 

Miška a Jozef (Poprad)

Katku sme si našli online (rýchlo a jednoducho). Páčilo sa nám portfólio na jej stránke, a veľmi veľkým plusom bola aj jej rýchla odpoveď s cenovou ponukou. O tom, ako sa Katka dokáže prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám, ani nemusíme hovoriť. Chceli sme sa fotiť v piatok pred svadbou, Katka s tým nemala najmenší problém.

Spolupráca pri fotení bola úžasná. Katka je profesionálka, ktorá vie veľmi dobre vystihnúť každý moment, a je úplne jedno, či ste na tú fotku pripravení, alebo je to momentka.

Už sme Katku odporučili niekoľkým našim známym, ktorí hľadali profesionálny servis, a samozrejme aj u nich bola maximálna spokojnosť, ktorá sa kúpiť nedá.

A čo ešte povedať o Katke? Má obdivuhodný zmysel pre detail. Ak túžite po fotkách, ktoré aj po rokoch ukážu jedinečnú atmosféru Vášho dňa D, Katka je pre Vás ten správny človek.

Marcelka a Peter (Bratislava)

Pre nás bolo dôležité zachytiť také vzácne životné okamihy ako je svadba profesionálom a preto, keď sme na internete videli Katkine fotografie, hneď sme vedeli, že je to presne to, čo hľadáme. Fotenie sme si skutočne užili, v príjemnej uvoľnenej atmosfére. Navyše Katka ochotne pomohla so šatami, závojom a make up-om, čo je ďalšia výhoda ženy-fotografky :)

Vtipné momentky aj krásne štylizované fotky - na každej z nich sa Katke perfektne podarilo zachytiť atmosféru tak, že si každý vedel predstaviť, ako celá svadba v skutočnosti prebiehala. Fotky sa páčili všetkým, navyše Katka z nich vytvorila príbeh, ktorý verne opisuje náš veľký deň od začiatku až do konca a cítiť z nich to šťastie a pohodu, ktorú sme v ten deň prežívali.

S fotkami sme veľmi spokojní, pozeráme si ich a pripomíname si náš svadobný deň zas a znova. Vsetkým Katku vrelo odporúčame! Jej profesionálne fotografie naozaj hovoria za všetko

Majka a Peter (Bratislava)

Každý si želá, aby si svoj svadobný deň užil, dobre sa najedol, zabavil a zostali mu na tento deň len pekné spomienky. Nikto nechce zbytočný stres, meškanie, problémy a komplikácie. Týmto chceme poďakovať Katke, že svojím prístupom a profesionalitou nám k takémuto príjemnému svadobnému dňu prispela. Všetko sa odohrávalo v úplnej pohode tak, ako bolo naplánované. Pri fotení sme si užili zábavu a z celého dňa nám zostali krásne spomienky a krásne fotky. Ešte raz ďakujeme.

Majka a Peter

Slávka a Marek (Prešov)

Keď sme hľadali fotografa, rozhodli sme sa pre internet. Fotky od Katky sa nám na prvý pohľad zapáčili, išla z nich pozitívna energia a láska. Komunikácia prebehla mailom aj telefonicky. Katkin milý a profesionálny prístup nás definitívne presvedčil.

Spolupráca s Katkou bola na výbornej úrovni, ako na profesionálnej tak i na priateľskej. Je v pohotovosti každú sekundu, za čo ju nesmierne obdivujeme. Každú komplikáciu hneď vyrieši, ako keby ani nebola :). Fotenie bol pre nás úplný zážitok. Vynikajúca atmosféra, pokoj a neustály úsmev na tvári v nás vzbudzoval potešenie z fotenia. Ani sme si neuvedomovali ako nám zbehol čas, bolo to úplne spontánne, uvoľnené, vtipné a príjemné.

Katku vrelo odporúčame každému, lebo to, čo sa podarilo Katke vykúzliť je priam neskutočné. Nádherné fotografie, za ktoré srdečne ďakujeme.

Mirka a Ľudo (Podkylava)

Fotenie s Katkou sme si naozaj užili. Hoci bol pre nás svadobný deň plný stresu, Katka doň svojim prístupom vniesla pohodu a uvoľnenie. Zároveň sa nás však snažila počas fotenia usmerniť tak, aby sme boli s výsledkom všetci spokojní, čo sa jej, aspoň v našom prípade, na 100% podarilo.
Bez problémov sa dokázala prispôsobiť  našim požiadavkám a výsledok jej práce predčil všetky naše očakávania.
Touto cestou by sme jej chceli ešte raz veľmi poďakovať a ak sa práve rozhodujete, či si za svojho svadobného fotografa zvoliť Katku, naše odporúčanie je jednoznačné - nie je dôvod váhať. Vďaka jej talentu, šikovnosti a individuálnemu prístupu, máme dôvod neodložiť náš svadobný album niekam do krabice ale s hrdosťou ho každému ukazovať :))).

Katka a Tomáš (Trenčín)

S Katkou bola perfektná spolupráca už od začiatku. Ako jediná z fotografov, ktorých sme oslovili, nám odpovedala takmer okamžite s konkrétnou ponukou balíčkov, takže sme si mohli rýchlo utvoriť predstavu o tom, čo dostaneme a za akú cenu. Okrem profesionality nás oslovil aj jej priateľský prístup. Neváhali sme, rozhodli sme sa pre Katku a doteraz to neľutujeme. Naše fotografovanie v deň D sme si poriadne užili, bola sranda, a Katka nás pomerne rýchlo zbavila menšej úvodnej strnulosti. Prišla vyzbrojená rekvizitami a množstvom zaujímavých nápadov, a neváhala zvečniť ani naše "prdlé" nápady. Fotky, ktoré nám Katka poslala, prevýšili i naše očakávania. Srší z nich vtip a pohoda, ktorú sme si v náš deň užili. Každá momentka aj štylizovaná fotka má pre nás svoj malý príbeh. Ak chcete mať krásne fotky a vychutnať si fotografovanie, Katku Vám vrelo odporúčame.

Janka a Števo (Fričovce)

Sympatická profesionálka so zmyslom pre detail, nenápadná, no zároveň dôsledná vo svojej práci... Katka vidí v hľadáčiku svojho fotoaparátu to, čo my smrteľníci poľahky prehliadame. Pri fotení portrétov sa z nás nesnažila urobiť niekoho, kým nie sme, naopak, bolo to veľmi spontánne, zábavné, nápadité a hoci ani jeden z nás nepatrí k fotomilom, toto fotenie sme si užívali naplno. Jej fotografie sú plné emócií a práve zachytených momentov. U našich priateľov a známych žnú úspech, a poniektorí by si zopakovali vlastnú svadbu ešte raz, len aby mohli mať doma také fotky ;) Čo viac dodať?! Ako sa hovorí "lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť" a Katkina práca je toho dôkazom!

Sme nesmierne šťastní a vďační, že Katka mohla prísť ako fotografka na našu svadbu!!!!

 

 

Lenka a Joži (Bratislava)

Ešte raz veľká vďaka za nafotenie prekrásnych svadobných fotografií. Obaja sme sa cítili pri fotení veľmi príjemne a aj keď sme mali v našom harmonograme na fotenie trocha menej času (celkovo pod 1hod), Katka nafotila spústu nádherných fotiek, z ktorých je veľmi ťažko vybrať favoritov do albumu:). Svadobný obrad je taktiež krásne zachytený a preto vrelo odporúčame Katkine služby pre všetky nevesty a ženíchov :)

Alexandra a Alexander (Bratislava)

Katke sa chceme poďakovať za výbornú atmosféru, ktorá pri fotení bola, za pohotovú pomoc pri vzniknutom probléme - naozaj pripravená na všetko :-)

Fotky sú nádherné, veľmi dobre zachytila detaily. U priateľov mali výborné ohlasy. Katku odporúčame nielen pre perfektné fotky, ale aj pre jej milú povahu a veselú atmosféru, ktorú dokázala pri fotení vytvoriť.

Katka  Ď A K U J E M E !!

Marcelka a Dušan (Nitra)

...touto cestou by sme sa chceli poďakovať Kataríne za príjemnú spoluprácu, profesionálny prístup, za uvoľnenú atmosféru, ktorú nám vyčarila počas nášho svadobného dňa. Zachytila tie najkrajšie okamihy, ktoré nám budú pripomínať nezabudnuteľné spomienky. Z fotografií cítiť profesionalitu, neskutočnú originalitu, nápaditosť a vášeň z fotografovania. Katka, ďakujeme a prajeme všetko dobré.

 

 

Kaja a Rasťo (Bratislava)

Vyberali sme si svadobného fotografa veľmi dlho a nevedeli sme sa rozhodnúť. Keďže sme nemali nikoho, kto by nám poradil a niekoho odporučil, bolo to zložité. Ale už pri prvom stretnutí s Katarínou a prezretí si jej práce nám bolo jasné, že to bude práve ona. Nakoniec to všetko ani nemohlo lepšie dopadnúť. Jej veľmi priateľský a zároveň profesionálny prístup plný kreatívnych nápadov nám pomohol nielen sa uvoľniť, ale aj odviazať natoľko, že sme "stvárali" nečakané veci :-).
Ďakujeme, Katarína za nádherne svadobné fotky plné farieb, budeme Ťa úprimne odporúčať všetkým známym aj neznámym :-).

Rasťo a Kaja

 

 

Lenka a Jozef (Nitra)

Keď sme naše svadobné fotografie videli po prvýkrát, boli sme nadšení a rovnako aj všetci, ktorí si tieto fotky pozreli. Zo záberov dýchala neopakovateľná, pre nás jedinečná atmosféra. Cítili sme sa, ako keby svadobný deň znova naživo prebiehal.... Album, ktorý sme k fotkám tiež dostali, je v našej domácnosti momentálne tou najčítanejšou "knižkou".

V deň našej svadby sme sa aj vďaka Kataríne cítili ako filmové hviezdy. Cvakala nás o 106, a čo záber, to skvelý výsledok. Z našej strany maximálna spokojnosť. Fotenie sme si naplno užili, po chvíli z nás opadol stres, dokázala navodiť super atmosféru. Vytiahla z nás to najlepšie a podarilo sa jej prelomiť náš ostych a celé fotenie bola jedna veľká zábava.

Katarína má neuveriteľný cit pre zachytenie každého okamihu a detailov. Mala skvelé nápady, čo sa týka výberu miesta a póz pri fotení. Je to jedným slovom profesionál, s ktorým sa výborne spolupracuje a záruka spokojnosti je viac než vysoká. Môžeme ju vrelo odporučiť všetkým, dokonca aj tým, ktorí trpia fóbiou z objektívov - budete milo prekvapení, ako radi sa v skutočnosti fotíte a ako dobre na fotografiách vyzeráte.

Veľká vďaka tebe Katarína a sme o tom presvedčení, že keď raz budeme na dôchodku pozerať  fotografie zo svadby, spomenieme si na teba.

Ešte raz ďakujeme...

Lenka a Jozef

 

Danielka a Lukáš (Poprad)

„Fotografov je čoraz viac, dobrej fotografie však nie“...
... Katka však má úžasných fotiek na rozdávanie, a preto pozvať si ju ako našu svadobnú fotografku bolo a stále ostáva pre nás veľkou cťou. Zmysel pre detail a štruktúru, cítenie svetla, úžasná schopnosť pozorovania... to všetko sme u nej našli; bola, ako sa hovorí, vždy v správnom čase na správnom mieste a zaostrila aj na celkom jednoduché momenty, ktoré mnohí snáď aj prehliadli, z  ktorých ale Katka vykúzlila dokonalé zábery. Fotografie dýchajú nám vzácnou prirodzenosťou, hravosťou a zároveň Katkinou ohromnou radosťou z fotografovania; vďaka jej dobrodružnému duchu a priam kaskadérskym výkonom sme sa aj my parádne zabavili a vyhli trápnemu tichu či nudnému pózovaniu. Svoj foťák ovláda úplne suverénne, až sa pýtame, či sa náhodou nenarodila s hľadáčikom pri oku?!  :)
Katka, ďakujeme za všetko... 

Linda a František (Kadaň)

Katarínu našla moja Linduška na nete, sám neviem ako... každopádne som jej veľmi vďačný, lebo o takýchto  krásnych fotkách sa nám ani nesnívalo. Výborná kvalita fotiek, profesionálny prístup, studňa pochopenia a nápadov. Myslím, že nemá cenu pokračovať v superlatívoch... proste staré dobré slovenské príslovie platí aj tu: dobré sa chváli samo. Vrelo doporučujeme  :)
2F+L+?

Romana a Braňo (Bratislava)

Chceme sa podakovať a vrelo odporučiť spoluprácu s touto veľmi šikovnou a profesionálnou fotografkou. Naše svadobné fotografie zožali obrovský úspech! Pri procese fotenia sme to zažili my a na fotografiách možete vidieť a cítiť Vy, že Katarína je človek, ktorý vie čo robí a práca ju baví :) Veľmi pekne ďakujeme!

 

Markéta a Petr (Praha)

Výběr svatebního fotografa proběhl pouze přes internet a byla to pro nás sázka do loterie, ale nemohli jsme si vybrat lépe! Vše proběhlo v klidu, focení jsme si užili v uvolněné a příjemné atmosféře a bylo to i zábavné :-).  Katarína byla velmi přátelská a přitom stále profesionální, z výsledných fotek jsme nadšeni! Ješte jednou děkujeme a všem doporučujeme!

Lucie a Marek (Praha)

Rádi bychom Vám poděkovali za perfektní fotografickou dokumentaci jednoho z našich nejkrásnějších dní – našeho dne svatebního. Velmi se nám líbil Váš profesionální přístup, Vaše komunikativnost a kreativní schopnosti nás velice mile překvapily. Díky vám máme uchovány krásné vzpomínky na začátek našeho manželského života, k nimž se budeme moci vracet nejen v myšlenkách. Vaši novomanželé Lucie a Marek Kajlaničovi.

Jana a Petr (Praha)

Spolupráce s Katarínou byla velice příjemná. Obvzláště oceňujeme její smysl pro detail a schopnost zachytit důležité okamžiky. Rádi jsme zapózovali i při méně formálních záběrech, které nás i naše přátele vždy rozveselí. Za krásné fotografie mnohokrát děkujeme a můžeme Katarínu vřele doporučit. S pozdravem Populovi.  

Gabriela a Gabriel (Trenčín)

Katarínu nám doporučil náš známy, ktorému predtým fotila svadbu. Aj keď sme si Katarínu rezervovali len krátko pred našou svadbou, dokázala sa prispôsobiť našim časovým plánom, dokonca si vyhradila dosť priestoru aj na to, aby si dôkladne prezrela lokalitu fotenia našich svadobných portrétov. Po celý čas sa správala maximálne profesionálne a nestrácala s nami trpezlivosť. Naša svadba bola dvojjazyčná, Katarína využila svoje jazykové schopnosti a bez problémov komunikovala aj s talianskou časťou rodiny. Fotografie, ktoré sme od nej dostali sú nádherné a budú mne, môjmu manželovi ale aj našej rodine a priateľom na dlhé roky pripomínať najkrajší deň nášho života. Som veľmi rada, že som si ako fotografku vybrala práve Katarínu, pretože jej fotografie sú nielen absolútne profesionálne, ale zachytili a vyžarujú atmosféru tohto pre nás jedinečného dňa. Chcela by som Katarínu odporučiť všetkým, ktorí hľadajú skúseného a spoľahlivého svadobného fotografa pre zachytenie tohto neopakovateľného momentu v živote každého manželského páru. Milá Katarína, ešte raz ďakujeme!

Fei a Stephen (Vancouver, Kanada)

Fotografie, ktoré pre nás Katarína urobila sa naozaj veľmi vydarili, dokonca ešte omnoho viac, ako sme očakávali. Počas fotenia mala kopu skvelých nápadov, ako našu svadbu nafotiť mnohými rôznymi spôsobmi. Jej fotografie zachytili celý príbeh nášho svadobného dňa vrátane všetkých detailov. Získali sme teda fotky krásne prirodzené a neformálne,  ako aj oficiálnejšie portréty, fotografie hravé, pôsobivé a plné emócií. Rozhodne musíme spomenúť aj Katarínin prístup. Je vysoko profesionálny a ona presne vie, čo robí. Je naozaj milá a veľmi trpezlivá osoba, ktorá dokázala skvelo pracovať ako s nami tak aj s našimi hosťami, aby dosiahla tie nejlepšie výsledky. Jej služby zahŕňajú nielen skvelú fotografickú prácu, ale aj krásne výsledné fotografie pre nás a našu rodinu. Tým z  nich, ktorí na našu svadbu nemohli prísť, sme tak vďaka Kataríne mohli sprostredkovať radosť a všetky emócie našej svadby. Urobili sme správne rozhodnutie keď sme si vybrali Katarínu ako našu svadobnú fotografku. Odviedla skvelú prácu a naše krásne spomienky tak vďaka nej budú trvať navždy.

Dana a Bruce (Richmond, Kanada)

Keď sme sa s Katarínou prvý krát stretli, vedeli sme, že je to tá správna osoba a fotografka, ktorá dokáže zachytiť atmosféru našej svadby. Jej práca ďaleko prevyšuje všetky štandardné svadobné fotografie, ktoré sme mali možnosť vidieť u iných svadobných fotografov a na svadbách našich známych. Pri fotení sme síce boli celí nervózni a strnulí, ale Katarína odviedla skvelú prácu aj v komunikácii s nami, a vďaka nej sme sa cítili veľmi uvoľnene. A to je vidieť aj na fotkách! Naozaj sa všetkým tie obrázky veľmi páčia. Katarína do nich vniesla atmosféru  a pocity, ktoré sme prežívali. Použitie všetkých tých rôznych uhlov, podhľadov a nadhľadov urobilo z tých fotiek niečo, na čo sa dokážeme hodiny dívať nielen my, ale aj všetci naši známi. Veľmi pekne ďakujeme!

Roz a Lou (Whistler, Kanada)

Katarínu sme našli a najali si ako fotografku na našu svadbu vo Whistleri v Kanade. Aj keď okolnosti našej svadbe príliš nepriali a sprevádzalo ju zablokovanie hlavnej príjazdovej cesty, Katarína urobila čo mohla, išla okľukou sedem hodín aby na našu svadbu prišla, ako sľúbila. A predčila naše očakávania vo všetkých smeroch!! Jej skvelá a milá osobnosť, schopnosť stať sa súčasťou diania a nenápadne, ale presvedčivo všetko zachytiť, to všetko pridalo nášmu veľkému dňu ďalší rozmer. Skutočne sa cítíme poctení tým, že s nami Katarína strávila a zachytila náš deň a máme vďaka nej úplne nádherné fotografie, ktoré rozprávajú príbeh našej svadby. Odporúčame využiť jej služby každému, kto hľadá talentovaného a profesionálneho svadobného fotografa.

Deanna & Boy (Delta, Kanada)

Keď som dostala do rúk moje svadobné fotografie, bola som z nich naozaj nadšená. Sú ešte krajšie a lepšie než som si kedy dokázala predstaviť. Katarína je mimoriadne talentovaná a naozaj šikovná fotografka! Som naozaj rada, že som zažila nádherný svadobný deň a vďaka Kataríniným výnimočným schopnostiam zachytiť to podstatné mám krásne fotografie. Navyše, Katarína prijala naše srdečné pozvanie na náš svadobný obed a strávila krásne chvíle so mnou a s mojou rodinou. Je to veľmi milý a príjemný človek.